Vyko neeilinis Bendrojo pagalbos centro administracijos susirinkimas

2018 m. lapkričio 8 d. vyko Bendrojo pagalbos centro (BPC) administracijos susirinkimas.

Susirinkimo pradžioje, salėje susirinkus visų skyrių darbuotojams, BPC viršininkas Audrius Čiuplys apžvelgė 2019 metų perspektyvas, prioritetinius darbus ir numatomus iššūkius, susijusius su naujų darbuotojų priėmimu ir BPC finansavimu ateinančiais metais. Vėliau Organizacinio skyriaus darbuotojos pristatė visiems aktualius pokyčius, susijusius su naujojo Valstybės tarnybos įstatymo ir naujos Vidaus tarnybos statuto redakcijos įsigaliojimu nuo 2019 m. sausio 1 d.

Po pertraukėlės toliau vykusiame susirinkime liko tik BPC vadovaujantis personalas: BPC viršininkas A. Čiuplys, Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkas Liutauras Šinkūnas ir jo skyriaus pareigūnės, Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė, Vilniaus skyriaus administracijos pareigūnai, Klaipėdos skyriaus viršininkas Nerijus Žudys, jo pavaduoja Laura Taučienė ir Alytaus skyriaus viršininkas Evaldas Baguckas.

Parengties ir kokybės kontrolės skyrius pristatė darbą su Priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų administravimo ir išvykimų apskaitos moduliu ir aptarė kitus aktualius priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdymo organizavimo klausimus.

J. Montvilienė supažindino susirinkusiuosius su budinčių pamainų grafikų rengimo problematika: apžvelgė sunkumus, kylančius dėl darbuotojų trūkumo, viršvalandžių ir iškvietimų poilsio dieną.

Vėliau buvo aptarti budinčių pamainų darbuotojų mokymai, kuriuos organizuoja Parengties ir kokybės kontrolės skyrius ir patys teritoriniai skyriai, taip pat naujai priimamų darbuotojų praktinis mokymas.

Susirinkimas užbaigtas diskusijomis apie Veiklos valdymo modulio funkcionalumą, darbų saugą, pratybas ir kitomis aktualiomis temomis.

 

 

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos