Vidaus saugumo diena

2019 m. spalio 19 d., šeštadienį, Vilniaus Katedros aikštėje vyko Vidaus saugumo dienos renginys. Vidaus reikalų sistemos tarnybų pareigūnai pristatė visuomenei savo profesijas, demonstravo specialiąją aprangą, ginklus, transporto priemones, kitą įrangą. Miestiečiai ir miesto svečiai stebėjo teatralizuotus pasirodymus, vaišinosi pasienietiška koše ir arbata, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ir noriai fotografavosi interaktyvioje „fotostudijoje“.

Nuotaikingame renginyje greta Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Viešojo saugumo tarnybos, policijos ir Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos dalyvavo ir Bendrojo pagalbos centro (BPC) pareigūnai. Prisiglaudę po numerio 112 logotipu papuoštos Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (ŠPGV) palapinės stogu, jie kvietė vaikus įsiamžinti su skubios pagalbos telefonu Skubiu, dalijo lipdukus, kitas smulkias dovanėles, aiškino, kaip ir kokiais atvejais reikėtų skambinti numeriu 112. BPC Vilniaus skyriaus vyriausiąją specialistę Birutę Riaubienę maloniai pradžiugino netikėtas susitikimas su maža vilniete, prisipažinusia pareigūnei, kad jau lankėsi su klase BPC ir puikiai pamena ten išgirstus pamokymus ir patarimus vaikams.

Renginyje netrūko ir daugiau smagių susitikimų, netikėtų pažinčių, įdomių pokalbių. Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir BPC pareigūnus aplankė ir vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė. Palietusi sėkmę nešančią kaminkrėčiu persirengusio ŠPGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininko Gražvido Butkaus sagą, ministrė neatsisakė pasipuošti numerio 112 lipduku ir mielai įsiamžino nuotraukose su pareigūnais.

Smagų šeimoms skirtą renginį užbaigė dainininko Vaido Baumilos pasirodymas.

 

       

        

        

            Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos