Šv. Florijono dienos minėjimas

2019 m. gegužės 6 d. Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje vyko ugniagesių globėjo Šv. Florijono dienos minėjimas. Kadangi kartu su ugniagesiais gelbėtojais profesinę šventę švenčia ir Valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai priklausantys Bendrojo pagalbos centro (BPC) specialistai, šventiniame renginyje dalyvavo BPC viršininkas Audrius Čiuplys, BPC Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkas Liutauras Šinkūnas, BPC Vilniaus skyriaus viršininko pavaduotoja Jolita Paulauskienė.

Šv. Mišias už ugniagesius gelbėtojus ir jų šeimas aukojo Lietuvos policijos kapelionas kunigas Algirdas Toliatas. Linkėdamas gražios šventės, jis taip pat linkėjo susirinkusiesiems ir vidinio džiaugsmo bei tikėjimo savo darbo prasmingumu.

Pasveikinti ugniagesių gelbėtojų į iškilmingą renginį atvyko Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Ministro Pirmininko patarėjas Donatas Matuiza, vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, vidaus reikalų viceministras Česlovas Mulma, kitų Vidaus reikalų ministerijai pavaldžių įstaigų vadovai.

Už sąžiningą ir nepriekaištingą tarnybą buvo apdovanoti geriausi Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Vėliau susirinkusiesiems koncertavo Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras, atlikęs nuotaikingą programą „Lotynų Amerikos fiesta“.

Nors iškilmingame renginyje nedalyvavo, bet Šv. Florijono dienos proga už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Ugniagesio gelbėtojo žvaigždė“ buvo apdovanota ir BPC pareigūnė – Vilniaus skyriaus jaunesnioji specialistė vidaus tarnybos vyresnioji puskarininkė Danuta Tovianska. BPC Klaipėdos skyriaus telefonu aptarnaujančiai operatorei Editai Šiaudvytienei buvo skirta vidaus reikalų ministro padėka, o 8 BPC pareigūnams – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus padėkos.

Gausų būrį BPC darbuotojų Šv. Florijono dienos proga paskatino ir BPC viršininkas: 7 statutiniams valstybės tarnautojams ir 6 darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį, skirtos padėkos, 2 statutiniams valstybės tarnautojams ir 1 karjeros valstybės tarnautojui skirtos papildomos mokamos atostogos.Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos