Šv. Florijono dieną apdovanoti Bendrojo pagalbos centro pareigūnai

2018 m. gegužės 4 d. buvo minima Šv. Florijono diena. Ugniagesių globėjo dieną savo profesinę šventę švenčia ir Bendrojo pagalbos centro (BPC) specialistai – valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Ryte jie kartu su ugniagesiais gelbėtojais dalyvavo šv. Mišiose, kurias Vilniaus arkikatedroje bazilikoje aukojo kun. Algirdas Toliatas. Vėliau šventė persikėlė į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą, kur vyko šventinis minėjimas. Į jį atvyko Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, vidaus reikalų viceministras Česlovas Mulma, Prezidentės vyriausioji patarėja Živilė Šatūnienė, Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto narys Julius Sabatauskas, kiti garbūs svečiai.

Po gausių sveikinimų vyko geriausių šalies pareigūnų apdovanojimai. BPC Vilniaus skyriaus specialistas vidaus tarnybos leitenantas Giedrius Olechnovičius ir to paties skyriaus vyresnioji specialistė vidaus tarnybos kapitonė Rasa Matačiūnienė buvo apdovanoti antrojo laipsnio Vidaus reikalų ministerijos atminimo ženklu „Tėvynės labui“. BPC Vilniaus skyriaus vyresnioji specialistė vidaus tarnybos kapitonė Alina Černiauskienė ir BPC Vilniaus skyriaus vyresnioji specialistė vidaus tarnybos vyresnioji leitenantė Jelena Volkova buvo paskatintos vidaus reikalų ministro padėka ir suvenyrais. Keturioms BPC Vilniaus skyriaus pareigūnėms – specialistei vidaus tarnybos leitenantei Jurgitai Tomkuvienei, jaunesniajai specialistei vidaus tarnybos vyresniajai puskarininkei Lidijai Ramoškienei, jaunesniajai specialistei vidaus tarnybos vyresniajai puskarininkei Irenai Balčikonienei ir specialistei vidaus tarnybos leitenantei Astai Kirkienei – buvo pareikštos Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus padėkos.

Po apdovanojimo Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras surengė šventinį koncertą. O sugrįžus į BPC pareigūnų dar laukė nuoširdūs kolegų sveikinimai, šventinis tortas ir vaisiai.

 

      Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos