Su skubios pagalbos numeriu 112 supažindinti Vilniaus universiteto „Erasmus“ studentai

© Edgaras Kurauskas2017 m. rugpjūčio 31 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas dalyvavo Vilniaus universiteto „Erasmus“ studentų orientacinės savaitės atidarymo renginyje.

Renginys vyko Kongresų rūmuose. Jo metu iš užsienio šalių atvykę studentai buvo supažindinti su Lietuva ir kai kuriais jos kasdienio gyvenimo aspektais, studijų nuostatais Vilniaus universitete, jiems taip pat buvo suteikta naudingų žinių apie Lietuvos studento pažymėjimą, naudojimąsi Vilniaus universiteto biblioteka, apgyvendinimą ir kitus dalykus.

T. Maroščikas kalbėjo apie saugą, skubios pagalbos numerį 112, Lietuvoje veikiančią skambinančiojo vietos nustatymo sistemą AML. Pristatymo pabaigoje jis pakvietė iš salės kelis jaunuolius, kurie, čia pat atsakę į improvizuoto „egzamino“ klausimus, buvo apdovanoti atminimo dovanomis: numeriu 112 pažymėtais atšvaitais ir raktų pakabukais. Atsisveikindamas su studentais, T. Maroščikas palinkėjo jiems būti saugiems ir kad realiame gyvenime niekada neprireiktų skambinti numeriu 112.

 

 Be-Safe-170831-E-Kurausko-foto-5       Be-Safe-170831-E-Kurausko-foto-9       Be-Safe-170831-E-Kurausko-foto-11Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos