Su greitosios medicinos pagalbos įstaigų atstovais aptarti būsimos informacinės sistemos reikalavimai

2018 m. spalio 25 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai, vadovaujami BPC viršininko Audriaus Čiuplio, vyko į Kauną, kur vyko darbinis susitikimas su Vilniaus ir Kauno greitosios medicinos pagalbos stočių atstovais.

Susitikimo metu buvo aptarti Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacijos pateikti techninės specifikacijos siūlymai planuojamai bendrai BPC ir pagalbos tarnybų informacinei sistemai. BPC atstovai taip pat apsilankė Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties dispečerinėje, kur galėjo susipažinti su šiuo metu skambučių administravimui ir greitosios medicinos pagalbos pajėgų valdymui naudojama informacine sistema ir jos galimybėmis.

Bendros BPC, greitosios medicinos pagalbos tarnybos, priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų ir policijos informacinės sistemos, skirtos pagalbos skambučių administravimui ir operatyviam pajėgų valdymui, sukūrimas yra numatytas pagal Bendrojo pagalbos centro ir pagalbos tarnybų sąveikos mechanizmo įgyvendinimo 2018–2020 metų veiksmų planą, patvirtintą Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2018 m. birželio 6 d. įsakymu.

Įgyvendinant šį planą BPC turi surinkti ir išanalizuoti duomenis iš Policijos departamento, Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacijos ir Sveikatos apsaugos ministerijos apie naudojamų informacinių sistemų, skirtų pagalbos skambučiams administruoti ir pagalbos tarnybų pajėgoms operatyviai valdyti, funkcionalumą, susisteminti poreikius ir parengti naujos programinės įrangos techninės specifikacijos projektą, suderintą su visomis suinteresuotomis institucijomis.

 

 

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos