Skubiosios pagalbos tarnybos padėjo neįgaliai vilnietei

Trečiadienį, 2019 m. birželio 26 d., skubiosios pagalbos tarnybos vyko į pagalbą neįgaliai vilnietei.

Skambutis telefono numeriu 112 buvo gautas 13 val. 24 min. Skambinusioji moteris prisipažino esanti neįgali, nukritusi ant žemės ir negalinti atsikelti. Kadangi nieko iš artimųjų šalia nebuvo, akivaizdžiai pasimetusi ir sutrikusi moteris teiravosi Bendrojo pagalbos centro (BPC) operatorės, ar nebūtų kažkokios tarnybos, kuri galėtų atvykti ir pakeltų ją nuo žemės.

Išsiaiškinusi, kad moteris gyvena penktame aukšte, buto durys užrakintos, bet atidarytas balkonas, BPC darbuotoja perdavė pranešimą apie pagalbos poreikį policijai ir priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai.

Gavę pranešimą, ugniagesiai gelbėtojai atvyko prie namo per septynias minutes. Kol jie laukė policijos pareigūnų, vilnietė dar kartą bendravo su BPC operatore, kuri domėjosi moters savijauta, teiravosi, ar jai tikrai nereikia medikų pagalbos.

Atvykus policijai, pasinaudoję automobiline platforma su integruotomis kopėčiomis, ugniagesiai gelbėtojai pateko į butą, atrakino duris ir įleido policijos pareigūnus. Per aštuoniasdešimtmetį perkopusi buto šeimininkė buvo pakelta ir pasodinta ant lovos.

Jau išvykus pareigūnams, vilnietė vėl paskambino numeriu 112 ir padėkojo visoms tarnyboms. „Kad Jums Dievas duotų sveikatos ir toliau taip gyvent ir dirbt, – sakė pareigūnų gerumo labai sujaudinta moteris. – Sako, kad pas mus blogai, bet tikrai yra gerų žmonių.“Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos