Paskaita iš užsienio atvykusiems „Western Union“ darbuotojams

2019 m. vasario 8 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas dalyvavo Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ organizuotame seminare, skirtame finansinių paslaugų ir informacinių technologijų kompanijos „Western Union“ darbuotojams, atvykusiems iš užsienio šalių.

Dviejų valandų seminaro metu neseniai gyventi ir dirbti į Lietuvą atvykę užsienio specialistai buvo supažindinti su pirmaisiais žingsniais Vilniuje: kalbos kursais, laisvalaikio pramogomis, transportu, darbo teise ir kitais klausimais. Save ir savo siūlomas paslaugas pristatė „Go Vilnius“, migracijos informacijos centras „Renkuosi Lietuvą“, savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“, „Sodra“, valstybės įmonė „Regitra“, advokatų kontora „Triniti“ ir BPC.

T. Maroščikas susirinkusiai auditorijai papasakojo apie skubios pagalbos numerį 112, jo veikimo principus ir Lietuvoje veikiančią skambinančiojo vietos nustatymo sistemą AML. Pristatymo pabaigoje dėmesingi ir smalsūs klausytojai pateikė nemažai klausimų. Vėliau trys iš Ukrainos, Vengrijos ir Irano atvykę „Western Union“ darbuotojai turėjo galimybę sudalyvauti improvizuotame egzamine. Atsakę į klausimus, jie buvo apdovanoti simbolinėmis BPC dovanėlėmis su numerio 112 atributika.

 

       

 

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos