Bendrasis pagalbos centras dalyvavo mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018“

STUDIJOS 2018_1

2018 m. vasario 8–10 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko tradicinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2018“. Parodos lankytojai galėjo susipažinti su įvairiomis profesijomis, galimybėmis studijuoti Lietuvoje ir užsienio valstybėse.

Vienoje iš salių po Vidaus reikalų ministerijos iškaba susibūrusios statutinės įstaigos siekė informuoti jaunimą apie darbą valstybės tarnyboje.

Parodoje jau antrą kartą dalyvavęs Bendrasis pagalbos centras (BPC) pristatė lankytojams skubios pagalbos skambučių operatoriaus specialybę. Su lankytojais bendravę pareigūnai aiškino, su kokiomis situacijomis susiduria BPC operatoriai, kokie reikalavimai keliami ir kokių asmeninių savybių reikia turėti norint dirbti tokį darbą, kur ir kiek laiko reikia mokytis. Susidomėjusieji čia pat parodoje galėjo susipažinti su operatorių naudojama įranga ir sužinoti, kaip registruojami bei klasifikuojami pranešimai apie pagalbos prašymus.

Nemažai klausimų sulaukta ir apie patį BPC, skubios pagalbos numerį 112. Lankytojus domino statistika, skambinančiojo vietos nustatymo duomenys, konkrečios situacijos.

Pareigūnai savo ruožtu siūlė lankytojams pasitikrinti savo žinias ir pabandyti atsakyti į iš anksto paruoštus klausimus. Atsakiusiųjų laukė mielos dovanėlės.

Pirmąją parodos dieną BPC stendą aplankė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas. Pastarajam BPC pareigūnės taip pat surengė egzaminą: ministras turėjo išnagrinėti pateiktą situaciją ir pasirinkti teisingą veiksmų planą.
 

01 02 03 04 05 0607 08 09

 

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos