Komandos formavimo mokymai Biržuose

2019 m. balandžio 4 d. vyko Bendrojo pagalbos centro (BPC) Vilniaus skyriaus komandos formavimo mokymai. Jie buvo organizuoti siekiant skatinti administracijos ir pamainos darbuotojų bendradarbiavimą, užtikrinti darnią darbuotojų, administruojančių pagalbos skambučius ir valdančių priešgaisrines gelbėjimo pajėgas, sąveiką, taip pat motyvuoti pamainos darbuotojus, palaikyti gerą jų fizinę bei psichologinę sveikatą, nes įprastinis pamainos darbuotojų darbas yra keliantis stresą, susijęs su padidinta psichologine bei emocine įtampa.
Siekiant sudaryti galimybę mokymų dalyviams atvirai ir gyvai dalyvauti numatytose veiklose bei sukurti neformalią ir draugišką aplinką, buvo numatyta išvyka į Biržus. Kelionės metu mokymų dalyviai aktyviai dalyvavo patyriminiuose žaidimuose ir atliko įvairias komandines užduotis.
Atvykus į Biržus, pirmiausia buvo aplankytas Biržų krašto muziejus „Sėla“, susipažinta su Biržų pilies istorija, apžiūrėta rūmų ekspozicija, arsenalas su jame eksponuojamais ginklais ir pabūklais. Įdomu, jog vienoje iš muziejaus salių yra eksponuojamas ir BPC Vilniaus skyriaus jaunesniosios specialistės Marijos Ločerytės šeimai priklausęs unikalus Lietuvoje pagamintas pianinas „Birutė“, kurį prieš kelerius metus ji dovanojo muziejui.
Po apsilankymo muziejuje BPC darbuotojai keliavo į Biržų alaus daryklą, kur dalyvavo pažintinėje degustacinėje programoje „Alaus turas“. Jos metu buvo aplankyti alaus virimo ir fermentacijos cechai, senieji alaus daryklos rūsiai, ragauta įvairių rūšių alaus.
Paviešėję alaus darykloje, BPC darbuotojai vyko į Biržų duonos kepyklą – vieną didžiausių ir pažangiausių duonos ir konditerijos kepinių gamybos įmonių Lietuvoje. Ten jų laukė įmonės specialistai, kurie papasakojo apie duonos kepimo tradicijas, duonos ir kitų kepinių gamybos procesą ir išskirtinumą, pavaišino savo produkcija.
Į Vilnių mokymų dalyviai grįžo tik vakare, pavargę nuo įspūdžių gausos ir kupini tikrai gerų emocijų.

 

      

 

      

 

       Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos