Įvertintas kilnus Bendrojo pagalbos centro pareigūnės poelgis

Artėjančios rugpjūčio 15-osios, Žolinės (Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų dienos), proga už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą premijomis buvo paskatinti keletas Bendrojo pagalbos centro (BPC) pareigūnų. Tarp jų – ir BPC Vilniaus skyriaus vyresnioji specialistė vidaus tarnybos kapitonė Jelena Volkova.

Solidžią, daugiau nei 30 metų darbo patirtį sukaupusi pareigūnė buvo įvertinta už dalyvavimą gelbstint skęstančiąją šių metų liepos 15 dieną. Tos dienos pavakarę Neries upėje ties BPC ir Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-osios komandos pastatu buvo pastebėta skęstanti moteris. Ji lesino prie upės paukščius, kai netikėtai slystelėjusi ant šlapių akmenų atsidūrė vandenyje. Į pastabios praeivės pagalbos šauksmą pirmasis atsiliepė 6-osios komandos pamainos vadas Jevgenijus lljinas. Nubėgęs prie upės jis šoko į vandenį, greitai priplaukė prie moters, sugriebė ją, o atskubėję kiti ugniagesiai gelbėtojai padėjo moterį ištraukti į krantą ir nunešti į valčių elingą.

Išgelbėtoji moteris buvo patyrusi didelį stresą, drebanti, šlapia, permirkusi iki paskutinio siūlelio… Ugniagesiai gelbėtojai kreipėsi į BPC darbuotojus, prašydami iškviesti jai medikus. Į elingą atskubėjusi tą dieną budėjusi J. Volkova, rūpindamasi, kad permirkusiais rūbais vilkinti moteris neperšaltų, perrengė ją savo sausais drabužiais, ramino ir rūpinosi, kol atvyko greitosios medicinos pagalbos brigada.

Tokiu būdu J. Volkova ne tik atliko savo, kaip pareigūnės, pareigą, bet ir parodė nuoširdžią atjautą visai nepažįstamam žmogui. Kolegos žino, kad tai ne vienintelis toks šios pareigūnės poelgis – savo gerą ir plačią širdį ji yra pademonstravusi tiek bendraudama su senelių globos namų  gyventojais, tiek pakuodama kalėdines dovanas vaikams, tiek kitais nesuskaičiuojamais atvejais. Savo įkvepiančiu pavyzdžiu J. Volkova verčia pasitempti ir kitus BPC darbuotojus.Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos