Dalyvauta Vidaus saugumo dienai skirtame renginyje

2018 m. lapkričio 11 d. Vilniaus Katedros aikštėje vyko Vidaus saugumo dienai skirtas renginys, kurį organizavo Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija, šiemet mininti savo 100 metų sukaktį.

Nors buvo šalta ir pūtė žvarbus vėjas, lankytojų renginyje netrūko. Jo metu Vidaus reikalų sistemos pareigūnai – pasieniečiai, policininkai, ugniagesiai ir kiti – bendravo su gyventojais, pristatė jiems savo tarnybas, demonstravo transporto priemones, ginkluotę, specialiąsias priemones, kitą įrangą. Vyko pasieniečių tarnybinių šunų pasirodymas, riaušių tramdymo imitavimas. Didelio lankytojų susidomėjimo sulaukė iš Klaipėdos atgabentas ugniagesių dūmų kambarys – jame apsilankiusieji galėjo pasijusti tarsi gaisre. Tarnybų pareigūnai dalijo patarimus, kaip būtų galima išvengti nelaimių, pasirūpinti savo ir savo artimųjų saugumu.

Renginyje dalyvavo ir Bendrojo pagalbos centro (BPC) pareigūnai, kurie dalijo lankytojams lipdukus su skubios pagalbos numeriu 112, aiškino kaip ir kokiais atvejais reikėtų juo skambinti, mokė šį numerį įsiminti vaikus.

Šventę atidarė vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas. Vėliau jis aplankė visų tarnybų palapines, pabendravo su pareigūnais. Sustojo pašnekesiui jis ir prie prevencinės ugniagesių priekabos, šalia kurios buvo įsikūrę BPC pareigūnai. Pabendravęs su ugniagesiais gelbėtojais ir BPC darbuotojais ministras neatsisakė pasipuošti 112 lipduku.

Sužvarbę lankytojai galėjo pasivaišinti pasienietiška koše, karšta arbata, saldėsiais. Renginį vainikavo Donato Montvydo koncertas.

 

   

   

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos