Būsimų darbuotojų apsilankymas Dingusių žmonių šeimų paramos centre ir greitosios medicinos pagalbos stotyje

2019 m. birželio 5 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) specialisto programą studijuojantys kursantai, lydimi BPC Vilniaus skyriaus viršininkės Jelenos Montvilienės, lankėsi Dingusių žmonių šeimų paramos centre (DŽŠPC) ir Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stotyje (VGMPS). Tokie pažintiniai vizitai pas BPC partnerius būsimiems darbuotojams jau tampa tradiciniais, nes padeda geriau perprasti skirtingų pagalbos tarnybų darbo organizavimo ir pajėgų valdymo principus.

Pirmiausia visi vyko į Žaliųjų ežerų gatvę, kur įsikūręs DŽŠPC. Svečius pasitikusi projektų vadovė Rugilė Butkevičiūtė pristatė jiems DŽŠPC bei supažindino su jo veikla. BPC su DŽŠPC bendradarbiauja administruojant tarptautinę karštąją liniją 116 000, skirtą pranešimams apie dingusius vaikus, tačiau DŽŠPC taip pat teikia pagalbą nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje, prekybos žmonėmis aukoms ar tiesiog socialinę atskirtį patiriantiems asmenims. Todėl vizitas padėjo geriau susipažinti su įvairiapuse DŽŠPC veikla ir visais jo vykdomais projektais.

Įdomus ir naudingas apsilankymas laukė ir VGMPS, kur kursantus priėmė Operatyvinės pagalbos tarnybos vadovas Igoris Lukaševas. Jis supažindino su dispečerių darbu, greitosios medicinos pagalbos pajėgų valdymu, pademonstravo greitosios medicinos pagalbos brigadų naudojamą įrangą žmonių gaivinimui.

Visos pažintinio vizito metu įgytos žinios turėtų veiksmingai pasitarnauti naujų BPC darbuotojų darbinėje veikloje.

 

    Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos