Būsimų Bendrojo pagalbos centro darbuotojų apsilankymas greitosios medicinos pagalbos stotyje ir policijos komisariate

2019 m. kovo 6 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) specialisto programą studijuojančios kursantės lankėsi Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stotyje (VGMPS) ir Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (Vilniaus AVPK).

VGMPS būsimas BPC darbuotojas priėmė Operatyvinės pagalbos tarnybos vadovas Igoris Lukaševas. Pažintinio vizito metu jis supažindino merginas su dispečerių darbu ir greitosios medicinos pagalbos pajėgų valdymu. Apsilankiusios dispečerinėje tarnyboje kursantės galėjo savo akimis stebėti, kaip registruojami medicininio pobūdžio iškvietimai.

Vilniaus AVPK kursantės domėjosi Operatyvaus valdymo skyriaus veikla. Šio skyriaus viršininkas Rolandas Šepetys supažindino jas su reagavimu į policijos kompetencijai priskiriamus įvykius ir policijos pajėgų valdymu, policijos naudojama informacine sistema. Merginos taip pat galėjo apsilankyti vaizdo stebėjimo centre, kur stebimas vaizdas iš mieste įrengtų vaizdo kamerų.

Pažintinis vizitas turėtų padėti būsimoms BPC darbuotojoms geriau perprasti skirtingų pagalbos tarnybų darbo organizavimo ir pajėgų valdymo principus bei pasitarnauti tolesnėje jų darbinėje veikloje.

 

                     

 

     

 

 

 

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos