Bendrojo pagalbos centro viršininkas ir skyrių vadovai sėmėsi žinių organizacinės psichologijos konferencijoje

2018 m. lapkričio 9 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) viršininkas Audrius Čiuplys kartu su BPC skyrių vadovais bei jų pavaduotojais dalyvavo Mykolo Romerio universitete vykusioje VIII-ojoje organizacinės psichologijos konferencijoje „Psichologas organizacijoje“.

Konferenciją surengė Mykolo Romerio universiteto Psichologijos institutas kartu su Vilniaus universiteto Darbo ir organizacinės psichologijos katedra, Vytauto Didžiojo universiteto Psichologijos katedra bei Lietuvos psichologų sąjungos Organizacinės psichologijos komitetu. Joje nagrinėta tema „Veiklos vertinimas – motyvavimas ar prievolė?“

Konferencijoje analizuota, kaip įmonės vertina darbuotojus, ko tikisi iš taikomų įrankių ir kokią naudą gauna, kaip jaučiasi vertinami darbuotojai, ar veiklos vertinimas juos motyvuoja, ar tėra tik formali prievolė, taip pat bandyta rasti efektyvaus veiklos vertinimo formulę. Savo patirtimi ir įžvalgomis dalijosi įvairių įmonių atstovai, praktikoje bei moksle dirbantys psichologai, vyko praktiniai užsiėmimai bei diskusijos.

Tikimasi, kad konferencijoje įgytos žinios bus naudingos vykdant vidinę komunikaciją ir atliekant BPC darbuotojų kasmetinį tarnybinės veiklos vertinimą.

 

 

Daugiau apie konferenciją rasite Lietuvos psichologų sąjungos interneto svetainėje

 

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos