Bendrojo pagalbos centro Vilniaus skyriuje vyko geriausio pareigūno konkursas

2017 m. rugpjūčio 28–29 dienomis vyko geriausio Bendrojo pagalbos centro (BPC) pareigūno konkurso I etapas BPC Vilniaus skyriuje.

Pirmąją dieną net devyni Vilniaus skyriaus pamainos pareigūnai varžėsi dėl geriausio skambučių operatoriaus vardo. Jų laukė keturios rungtys, pareikalavusios ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių: testas raštu; objekto, tarnybos ar asmens paieška naudojantis BPC informacine sistema ir internetu; situacijos imitavimas ir pagalba netikėtoje situacijoje.

Visi konkurso dalyviai džiugino puikiomis žiniomis, greita orientacija, gebėjimu reaguoti netikėtose situacijose. Susumavus rungčių rezultatus, pirmąją vietą užėmė Paulius Rinkevičius, antrąją – Tomaš Maštaler, trečiąją – Rokas Povilauskas. Nedaug atsiliko ir kiti pareigūnai.

Antrąją dieną dėl geriausio pajėgų valdytojo vardo varžėsi Irena Balčikonienė ir Daiva Pieviškytė. Jų taip pat laukė keturios rungtys. Ir nors abi pareigūnės pasirodė labai gerai, tačiau sėkmė tą dieną labiau lydėjo I. Balčikonienę, kuri ir užėmė pirmąją vietą.

Rugsėjo 7 d. geriausi Vilniaus skyriaus pareigūnai finaliniame konkurso etape, kuris vyks Ugniagesių gelbėtojų mokykloje, susirungs su kolegomis iš Klaipėdos ir Alytaus skyrių.

 

DSC_0957                   DSC_0967Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos