Bendrojo pagalbos centro pareigūnams suteikti aukštesni tarnybos laipsniai

2017 m. gruodžio 20 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente įvyko iškilminga ceremonija, kurios metu departamento direktorius Kęstutis Lukošius pasveikino susirinkusiuosius su artėjančiomis šventėmis – šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais – ir asmeniškai įteikė antpečius pareigūnams, kuriems neseniai buvo suteikti aukštesnieji tarnybos laipsniai.
 

25487443


Ceremonijoje dalyvavo ir Bendrojo pagalbos centro (BPC) pareigūnai. BPC Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus vyriausiajai specialistei Natalijai Šaripovai buvo įteikti majoro, o BPC Alytaus skyriaus vyriausiajai specialistei Ramunei Kazlauskienei – kapitono antpečiai. Darbuotojas nuoširdžiai pasveikino ir į renginį jas atlydėjęs BPC viršininkas Audrius Čiuplys.

Gruodžio mėn. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus įsakymu taip pat buvo suteikti vyresniojo leitenanto laipsniai BPC Klaipėdos skyriaus viršininko pavaduotojai Laurai Taučienei ir to paties skyriaus vyresniosioms specialistėms Vilhelminai Velutienei, Lilijai Šimkienei bei Sonatai Skeltytei.

Keliems pirminės grandies pareigūnams buvo suteikti aukštesni tarnybos laipsniai BPC viršininko įsakymu: BPC Vilniaus skyriaus jaunesniajam specialistui Tomašui Maštaleriui – jaunesniojo puskarininkio, BPC Klaipėdos skyriaus jaunesniajam specialistui Gabrieliui Kristupui Cibarauskui ir to paties skyriaus jaunesniajai specialistei Sandrai Domšinskajai – puskarininkio, o BPC Vilniaus skyriaus jaunesniajam specialistui Tomui Kirdeikai – vyresniojo puskarininkio laipsnis.
 

DSC182420883         DSC182820885 

      

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos