Bendrojo pagalbos centro komanda „Skubi pagalba 112“ dalyvavo mototurizmo sprinte Vilnius–Kaunas

2019 m. gegužės 18 d. 11 val. iš Vilniaus Nepriklausomybės aikštės startavo „BMW Mototurizmo sprintas Vilnius–Kaunas“. Šiemet tradiciniame kultūriniame-pažintiniame renginyje varžėsi daugiau nei 100 komandų – iš viso per 500 motociklininkų.

Viena iš startavusių komandų buvo Bendrajam pagalbos centrui (BPC) atstovaujanti „Skubi pagalba 112“. Šiek tiek atnaujinusi savo sudėtį ir vedama naujo kapitono – BPC Parengties ir kokybės skyriaus viršininko Liutauro Šinkūno, komanda leidosi į 6 valandų kelionę, kurioje jos laukė istorijos pažinimas, intelektualūs iššūkiai ir galybė įspūdžių.

Kadangi šių metų tema, minint Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos 100-metį, buvo „Mažvydo kodas“, organizatorių sudarytoje užduočių knygoje dominavo objektai, susiję su švietimu ir kultūros židiniais. „Skubi pagalba 112“ savo maršrutą sudėliojo per Kultūros paveldo departamento (KPD) ženklu pažymėtas vietoves: aplankė Mozūriškių dvarą (Vilniaus r.), Šv. Jono Nepomuko koplytstulpį Daugirdiškėse (Trakų r.), Vievio Dievo Motinos Ėmimo į dangų cerkvę, Barboros koplyčią Musninkuose (Širvintų r.), Paparčių kaimų bendruomenę „Viltija“ (Kaišiadorių r.) ir partizanų vado Jono Misiūno-Žalio Velnio slėptuvę Gegužinės Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje (Kaišiadorių r.). Įpusėjus kelionę, iš organizatorių buvo gautos papildomos užduotys: nufotografuoti medicininėmis žirklutėmis nukirptą binto atkarpą, motociklo akumuliatorių ir istorinę Lietuvos vėliavą.

Sėkmingai įvykdžiusi visas užduotis, komanda pasiekė finišą Kaune, turėdama savo kraityje net 461 KPD tašką – trečią rezultatą pagal bendrą KPD taškų sumą tarp sprinto dalyvių.

Turiningai ir prasmingai praleistas laikas, puikios emocijos verčia komandos narius kurti ambicingus ateities planus ir laukti rugpjūčio mėnesį vyksiančio kito kultūrinio motociklininkų renginio – „Ryterna modul Mototurizmo ralio“.

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos