Bendrojo pagalbos centro darbuotojai sėkmingai dalyvavo mototurizmo sprinte Vilnius–Kaunas

2018 m. gegužės 12 d. vyko motociklizmo entuziastų laukiamas renginys – BMW Mototurizmo sprintas Vilnius–Kaunas. Renginio dalyviai, startavę Vilniuje, turėjo Vilniaus ir Kauno regionuose aplankyti kuo daugiau organizatorių parinktų istorijos, kultūros ir paveldo vietovių, atlikti nurodytas užduotis ir finišuoti Kaune. Šių metų sprinto tema buvo susieta su švenčiamu valstybės 100-mečiu ir vadinosi „Valstybės pradžia“.

Renginio, kaip visada, nekantriai laukė ir motociklams neabejingi Bendrojo pagalbos centro (BPC) darbuotojai, subūrę dvi komandas: „Skubi pagalba 112“ (komandos kapitonas BPC Organizacinio skyriaus vedėjas Dainius Andrijauskas) ir „Skubi pagalba 112 (Vilniaus skyrius)“ (komandos kapitonas BPC Vilniaus skyriaus specialistas vidaus tarnybos leitenantas Denisas Bercevič).

Startavusios prie „Krasta Auto“ salono abi BPC darbuotojų komandos pirmiausiai pasuko prie Kazbėjų tilto (Vilnius). Atlikusios nurodytą užduotį jos abi nuskubėjo į Jelščiznos kaime (Trakų r.) įsikūrusią amatų mokyklą „Sodžiaus meistrai“. Maršrutai ir toliau vingiavo panašiai: komandos aplankė signataro Donato Malinausko kapą Onuškio Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios šventoriuje (Trakų r.), Kruonio dvarvietę (Kaišiadorių r.), Laisvės paminklą Žiežmariuose (Kaišiadorių r.) ir „Palemono keramikos“ senąjį cechą. Likusi ištikima Kultūros paveldo departamento objektams, „Skubi pagalba 112“ dar aplankė Lietuvos laisvės armijos įkūrėjo Kazio Veverskio žūties vietą Raudondvaryje (Kauno r.), Pelėdų kalną ir Petro Klimo vilą „Eglutė“ Kaune. „Skubi pagalba 112 (Vilniaus skyrius)“ savo aplankytų objektų sąrašą papildė Beižionių vaikų globos namais (Elektrėnų sav.) ir poeto Jono Aisčio-Aleksandravičiaus tėviške Dovainionyse (Kaišiadorių r.). Po daugiau nei penkias valandas trukusios kelionės komandos finišavo „Krasta Auto“ salone Kaune.

Susumavus už įvykdytas užduotis gautus taškus pasirodė, kad „Skubi pagalba 112“ antrus metus iš eilės laimėjo Kultūros paveldo departamento nominaciją – šį kartą 1-osios vietos.

Nenuskriausta jautėsi ir šiek tiek mažiau įskaitinių taškų surinkusi „Skubios pagalbos 112 (Vilniaus skyriaus)“ komanda. Renginys dovanojo daug puikių emocijų, leido turiningai ir prasmingai praleisti laiką, pabendrauti su bendraminčiais, aplankyti ir pažinti iki šiol nematytas Lietuvos vietas ir žmones.

Dabar abi BPC darbuotojų komandos lauks rugpjūčio 18 d. vyksiančio „Ryterna modul Mototurizmo ralio“.

 

           

       

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos