Bendrojo pagalbos centro darbuotojai stovėjo simbolinėje grandinėje „Baltijos kelias – tai mes“

2019 m. rugpjūčio 23-iąją buvo minimas Baltijos kelio 30-metis. Ta proga šalyje vyko daugiau kaip pusantro šimto renginių. Didžiausi ir svarbiausi vyko Vilniuje ir Lietuvos–Latvijos pasienyje.

Atkartojant žmonių grandinę, kuri 1989 m. rugpjūčio 23 d. nusidriekė 650 km nuo Gedimino pilies bokšto Vilniuje iki Tompėjos pilies bokšto Taline, penktadienio pavakarę sostinėje į gyvąją grandinę „Baltijos kelias – tai mes“ susikibo 16 tūkst. žmonių – ne tik vilniečių, bet ir miesto svečių.

Bendrojo pagalbos centro (BPC) darbuotojai taip pat neliko nuošalyje. Iš anksto užsiregistravę ir žinodami jiems skirtą vietą grandinėje, jie vieni pirmųjų atvyko prie laisvalaikio ir verslo centro „Forum Palace“. Kai kurie atvyko ne vieni, o kartu su savo šeimomis. Prisiminti Baltijos kelią ir sudalyvauti gyvojoje grandinėje atvyko ir BPC atstovaujančios motociklininkų komandos „Skubi pagalba 112“ nariai, kurie po renginio išvyko tiesiai į Rokiškį. Iš ten kitą dieną jie startavo kultūriniame mototurizmo ralyje „Ryterna Modul Mototourism Rally“.

Laikrodžiams išmušus 18 valandą, tūkstančiai žmonių nuo Gedimino pilies bokšto iki Vilniaus ženklo Ukmergės plente dešimčiai minučių susikibo rankomis į simbolinę grandinę. Drauge su jais, laikydami Lietuvos ir BPC vėliavas, jausdami nesumeluotą patriotiškumą ir vienybę, stovėjo ir BPC darbuotojai.

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos