Bendrojo pagalbos centro darbuotojai dalyvavo mototurizmo ralyje

2019 m. rugpjūčio 24 d. Bendrajam pagalbos centrui (BPC) atstovaujanti komanda „Skubi pagalba 112“ ir ją palaikantys kolegos dalyvavo kasmet Lietuvoje vykstančiame mototuristų renginyje „Ryterna Modul Mototourism Rally“.

Šiemet renginys pritraukė daugiau nei 200 komandų ir 1000 dalyvių, keliavusių po išskirtines Lietuvos vietas, kurias jungė Baltijos kelio, Vietovardžių ir Unesco temos, taip pat Lietuvos kultūros sostinių titulai.

Kadangi daugelis lankytinų objektų buvo sutelkta centrinėje ir šiaurinėje Lietuvos dalyje, BPC komanda savo startui pasirinko 2019 metų Lietuvos kultūros sostinę Rokiškį. Dalis komandos narių atvyko į Rokiškį dar renginio išvakarėse, prieš tai sudalyvavę Baltijos kelio 30-mečiui skirtoje gyvojoje grandinėje „Baltijos kelias – tai mes“.

Į devynių valandų kelionę BPC Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininko Liutauro Šinkūno vedamą komandą išlydėjo kolegos – Rokiškio ugniagesiai. Kartu su motociklininkais iš Rokiškio išvyko ir juos palaikantys BPC darbuotojai, visą kelią lydėję komandą automobiliu.

Kelionės maršrutas nusidriekė nuo Rokiškio per Jūžintus (Rokiškio r.), Adomynę (Kupiškio r.), Kupiškį, Vabalninką (Biržų r.), Šilaičius (Panevėžio r.), Bistrampolį (Panevėžio r.), Panevėžį, Pabaiską (Ukmergės r.), Jonavą, Kauną ir Prienus iki tradicinės finišo vietos – Birštono. BPC komandai teko bendrauti su „grafais“, Baltijos kelio organizatoriais ir vietos bendruomenėmis, pademonstruoti gebėjimus vairuoti, teikti pagalbą „susižeidusiam“ draugui ir atlikti kitas išradingas ralio organizatorių sugalvotas užduotis.

Įveikusi 423 kilometrus, surinkusi įspūdingą kraitį taškų, šiek tiek po penktos valandos vakaro komanda pasiekė Birštoną. Ten pavargusių, bet puikiai nusiteikusių keliautojų laukė ne tik finišas, bet ir BPC darbuotojai, tą dieną miesto centre bendravę su miestiečiais ir kurorto svečiais, kvietę visus norinčiuosius atsakinėti į iš anksto parengtus klausimus ir laimėti prizų, pažymėtų numerio 112 logotipu.

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos