Bendrojo pagalbos centro atstovai dalyvavo emocinės paramos tarnybų konferencijoje

2017 m. rugsėjo 30–spalio 1 dienomis Palangoje vyko 20-oji Lietuvos emocinės paramos tarnybų asociacijos (LEPTA) konferencija „Atverkime akis realybei, kurioje yra smurtas“.

Prieš du dešimtmečius įkurta nevyriausybinė organizacija vienija Lietuvoje veikiančias tarnybas, kurios telefonu ir internetu teikia emocinę paramą: „Vaikų liniją“, „Jaunimo liniją“, „Vilties liniją“, „Pagalbos moterims liniją“ ir „Linija doverija“.

Jubiliejinėje konferencijoje LEPTA nariai pristatė savo tarnybų veiklos aktualijas, vykdomus projektus bei planus ateičiai. Aptartas įvairių formų smurtas bei savanorių ir specialistų galimybės, teikiant emocinę paramą smurtą patiriantiems asmenims. Apie smurto problemą, jos prevencijos ir sprendimo galimybes kalbėjo ir kviestiniai lektoriai.

Konferencijoje dalyvavę Bendrojo pagalbos centro (BPC) viršininkas Audrius Čiuplys bei BPC Organizacinio skyriaus vyriausioji specialistė psichologė Ugnė Kabelkaitė pirmąją konferencijos dieną pristatė pranešimą „Smurtą patiriančių asmenų pagalbos prašymai“. Pranešimo metu jie supažindino konferencijos dalyvius, kaip veikia skubios pagalbos linija 112, kaip tarnybos darbuotojai atsako į smurtą patiriančių asmenų pagalbos skambučius ir kaip, reaguodami į juos, nukreipia juos kitoms institucijoms.
 

13

 

 

 

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos