Bendrojo pagalbos centro administracijos darbuotojų profesinių kompetencijų tobulinimas

2019 m. spalio 11 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) administracijos darbuotojai stiprino savo kompetencijas pokyčių valdymo srityje. Tą dieną jie dalyvavo vidiniuose mokymuose „Pokyčių vadyba“, kuriuos vedė bendrovės „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ lektorius dr. Alvydas Punis.

Penkias valandas trukusių mokymų metu jų dalyviai buvo supažindinti su pokyčių psichologijos pagrindais, pokyčių įgyvendinimo kliūtimis, rizikos rūšimis, gerąja pokyčių valdymo praktika ir jos pavyzdžiais. Teorinės žinios buvo įtvirtintos praktinių užduočių metu.

Šiais mokymais buvo pradėtas BPC administracijos darbuotojams skirtas intensyvus šešių mokymų ciklas, kurio metu jie tobulins savo žinias personalo ir organizacijų vadybos, darbo organizavimo ir vidinės komunikacijos srityse.

BPC skiria didelį dėmesį savo darbuotojų profesinių kompetencijų tobulinimui ir specialiųjų gebėjimų, būtinų kasdienėje darbo aplinkoje, ugdymui. Investicijos į darbuotojų mokymus yra neatsiejamas organizacijos tobulinimo, vystymo ir darbo efektyvumo veiksnys.

 

 

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos