Bendrajame pagalbos centre svečiavosi Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas

2016 m. gruodžio 12 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) pirmą kartą svečiavosi Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas. Jį lydėjo Policijos departamento Pajėgų valdymo valdybos 1-ojo skyriaus viršininkas Mindaugas Puskunigis, bendradarbiaujantis su BPC jau ne vienerius metus.

Svečius sutiko BPC viršininkas Audrius Čiuplys, BPC viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas ir Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkas Liutauras Šinkūnas.

Susitikimo pradžioje T. Maroščikas supažindino svečius su tuo, kaip šiuo metu veikia skubios pagalbos sistema ir kaip BPC sąveikauja su pagalbos tarnybomis. Jis taip pat papasakojo apie technologinius sprendimus, naudojamus skambinančiojo vietos nustatymui, pasidalijo žiniomis apie šiuo metu BPC diegiamus Cell ID Timing Advance ir AML vietos nustatymo metodus, pasirengimą priimti „eCall“ signalus iš susidūrusių transporto priemonių ir kitas naujoves. Vėliau L. Pernavas ir M. Puskunigis apsilankė Operatorių salėje, kur galėjo patys pamatyti BPC operatorių naudojamą programinę ir techninę įrangą, stebėti, kaip priimami pagalbos prašymai, rengiami ir perduodami pranešimai apie pagalbos poreikį.

Su BPC vadovais svečiai aptarė esamą bendradarbiavimą, iškėlė siūlymus, kaip abi tarnybos galėtų dar glaudžiau bendradarbiauti ateityje, kurdamos vieningą informacinę sistemą ir priimdamos kitus strateginius sprendimus, leidžiančius dar veiksmingiau ir operatyviau padėti Lietuvos žmonėms. 
 

img_3241Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos