Bendrajame pagalbos centre lankėsi vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas

2017 m. sausio 5 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) lankėsi ir jo veikla domėjosi naujasis vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas ir keli jo komandos nariai: viceministras Česlovas Mulma bei ministro patarėjai Alvydas Šakočius ir Karolis Vaitkevičius. Susitikime dalyvavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas, laikinai atliekantis direktoriaus funkcijas, Jūris Targonskas, BPC viršininkas Audrius Čiuplys, viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas ir Informacinių technologijų skyriaus vedėjas Saulius Petrauskas.

Susitikimas prasidėjo posėdžių salėje. Svečiams buvo pristatytas BPC veiklos organizavimas, sąveika su pagalbos tarnybomis – policija, priešgaisrine gelbėjimo tarnyba, greitąja medicinos pagalba, skambinančiojo vietos nustatymo galimybės, pasidalinta darbo organizavimo problemomis: darbuotojų trūkumu, jų mokymo ir motyvacijos didinimo klausimais.

Vėliau svečiai apsilankė BPC operatorių salėje, kur buvo artimiau supažindinti su priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdytojų ir skambučių operatorių veiklos specifika. Ministras ir jo komanda domėjosi mobiliosios aplikacijos „GPIS 112“ galimybėmis, skambinančiojo vietos nustatymo atvaizdavimu operatoriaus darbo vietoje ir kitais klausimais. Jie taip pat susipažino su BPC naudojama technine įranga, apsilankė serverinės patalpose.

Grįžus į posėdžių salę J. Targonskas ministrui, jo patarėjams ir viceministrui papasakojo apie priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ir ekstremaliųjų situacijų valdymo sistemą, jų organizavimą respublikos ir savivaldybių lygiu.  

 

        dsc_0005   dsc_0011   dsc_0018Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos