Bendrajame pagalbos centre lankėsi svečiai iš Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties

2018 m. gruodžio 19 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) vadovybės kvietimu lankėsi svečiai iš Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties: direktorius Zdislavas Skvarciany, Operatyvinės pagalbos tarnybos vadovas Igoris Lukaševas, Dispečerinės tarnybos vadovas Vytenis Keršys, Įrangos ir vaistų komplektavimo punkto specialistas Aleksandras Volodko ir Informacinių technologijų specialistas Radžabas Teimurovas.

Svečius priėmė BPC viršininkas Audrius Čiuplys, BPC Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkas Liutauras Šinkūnas ir BPC Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė.

Susitikimo pradžioje A. Čiuplys pristatė šiemet patvirtintą BPC ir pagalbos tarnybų sąveikos mechanizmo įgyvendinimo 2018–2020 metų veiksmų planą, jo vykdymo eigą ir artimiausių metų perspektyvas. Vėliau su Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties atstovais diskutuota apie poreikių suderinimą rengiant bendros informacinės sistemos techninę specifikaciją, svečiai išsakė savo nuomonę dėl atskiro telefono numerio medicininėms konsultacijoms įvedimo, supažindino su brigadų valdymo ir neskubių įvykių aptarnavimo ypatybėmis. Buvo sutarta keistis informacija, siekti sklandesnio BPC pamainų vyresniųjų pareigūnų ir greitosios medicinos pagalbos stoties dispečerių bendradarbiavimo, geranoriškai spręsti visas kylančias problemas.

Susitikimo pabaigoje I. Lukaševas, V. Keršys, A. Volodko ir R. Teimurovas apsilankė BPC Operatorių salėje, kur susipažino su įvykių registravimu BPC informacinėje sistemoje, domėjosi pamainų organizavimo, darbuotojų motyvavimo klausimais.

 

       Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos