Atviros architektūros savaitgalis „Open House Vilnius“ kviečia susipažinti su Bendrojo pagalbos centro ir gaisrinės pastatu

„Open House Vilnius“, atviros architektūros savaitgalis, 2019 m. balandžio 27–28 dienomis vėl kviečia vilniečius ir miesto svečius pasinerti į šventę ir pažinti šiuolaikišką bei išskirtinę Vilniaus architektūrą.

Savaitgalio metu duris nemokamai atvers 70 Vilniaus pastatų, kurie dažnai yra visiškai arba iš dalies neprieinami visuomenei. Bendrojo pagalbos centro ir gaisrinės pastatas – vienas iš jų.

Balandžio 27–28 dienomis nuo 10.00 iki 18.00 val. kviesime iš anksto užsiregistravusius lankytojus pasivaikščioti po mūsų įspūdingą pastatą, išgirsti įdomias savanorių gidų ekskursijas ir sužinoti apie architektūrą, pabendrauti su ugniagesiais gelbėtojais bei Bendrojo pagalbos centro pareigūnais ir sužinoti apie jų darbą.

Registracija į ekskursijas po pastatus vykdoma renginio „Open House Vilnius“ interneto svetainėje iki balandžio 12 dienos. Dėl didelio susidomėjimo praėjusiais metais šiais metais registracijos bus tvirtinamos loterijos būdu: registruojantis anketoje reikės suvesti visą reikiamą informaciją, pasirinkti norimą ekskursijos laiką, o, pasibaigus registracijos terminui, sistema automatiškai atrinks ekskursijų dalyvius. Apie loterijos rezultatus bus informuojama asmeniškai, anketoje nurodytu elektroniniu paštu, balandžio 13–18 dienomis.

Daugiau informacijos: https://www.openhousevilnius.lt/pastatai/gaisrine-ir-bendrosios-pagalbos-centrasFeedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos