Apsilankymas Vilniaus oro uosto priešgaisrinėje stotyje

2018 m. lapkričio 19 d. vyko Bendrojo pagalbos centro (BPC) Vilniaus skyriaus pareigūnų, valdančių priešgaisrines gelbėjimo pajėgas, susirinkimas. Jo metu buvo aptartas darbas su Priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų administravimo ir išvykimų apskaitos moduliu, darbuotojų mokymai ir kiti klausimai. Vėliau susirinkime dalyvavę pareigūnai kartu su BPC Vilniaus skyriaus administracija vyko į Vilniaus oro uostą, kad geriau susipažintų su oro uosto priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbo organizavimu ir pasirengimu vykdyti gelbėjimo darbus oro uosto teritorijoje.

Vilniaus oro uoste BPC pareigūnai apsilankė šiuolaikiškai įrengtoje priešgaisrinėje gelbėjimo stotyje. Pirmiausia gaisrinių automobilių garaže jie apžiūrėjo gelbėjimo įrangą ir transporto priemones, iš kurių didžiausią įspūdį paliko galinga ir moderni austrų gamintojo Rosenbauer „Panther“.

Vėliau jie užsuko į kitas patalpas, kuriose įrengta vaizdo stebėjimo ir įeigos kontrolės sistema, taip pat postas, iš kurio matomi visi orlaivių riedėjimo, kilimo ir tūpimo takai. Oro uosto Priešgaisrinės gelbėjimo grupės darbuotojai aprodė savo naudojamą kompiuterinę bei programinę įrangą, supažindino su jos galimybėmis, papasakojo apie darbo specifiką oro uoste.

Vizito metu įgytos žinios turėtų padėti BPC Vilniaus skyriaus pareigūnams, valdantiems priešgaisrines gelbėjimo pajėgas, geriau perprasti priešgaisrinės saugos organizavimą Vilniaus oro uoste ir veiksmingai reaguoti į gaunamus pranešimus apie jame kilusį gaisro pavojų.

 

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos