Apdovanojimai Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, proga

2019 m. kovo 8 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente vyko renginys, kurio metu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, proga buvo apdovanoti Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai.

Du Bendrojo pagalbos centro (BPC) pareigūnai – Vilniaus skyriaus jaunesnioji specialistė vidaus tarnybos vyresnioji puskarininkė Žana Charkova ir Vilniaus skyriaus jaunesnysis specialistas vidaus tarnybos vyresnysis puskarininkis Vitalijus Sandeckis – buvo apdovanoti Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus gyventojų saugai“.

Ž. Charkovai apdovanojimas skirtas už pasižymėjimą š. m. vasario 4 d. kilusio gaisro metu. Operatyvių ir profesionalių jos bei priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos veiksmų dėka buvo išgelbėtas gyvenamasis namas ir jame buvusi šeimininkė. Nepavyko išsaugoti tik medinio ūkinio pastato, kuriame ir įsiplieskė gaisras.

V. Sandeckis buvo įvertintas už sausio 25 d. vykusią gelbėjimo operaciją. Dėl operatyvių, profesionalių ir koordinuotų jo bei pagalbos tarnybų veiksmų pavyko išgelbėti į pavojingą gyvybei situaciją patekusį užsienio pilietį.

Apdovanojimus pareigūnams įteikė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, vidaus tarnybos pulkininkas Mindaugas Kanapickas. Renginyje taip pat dalyvavo ir darbuotojus pasveikino BPC viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Audrius Čiuplys.

Dar du pareigūnai už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga buvo apdovanoti BPC viršininko įsakymu: BPC Vilniaus skyriaus vyresnysis specialistas vidaus tarnybos kapitonas Darius Pesliakas apdovanotas vardine dovana, o BPC Vilniaus skyriaus jaunesniajam specialistui vidaus tarnybos vyresniajam puskarininkiui Vladislavui Kornevui suteiktos papildomos 5 dienų mokamos atostogos.

 Feedback


Feedback
Kita informacija

eCall
ES parama
Nuorodos